O výrobkoch

Výrobky je možné si objednávať cez internet, pričom používané materiály (látky), sú častokrát rozmanité- aktuálnu ponuku hotových výrobkov, nájdete v kategórii "e-shop", prípadne ma môžete osloviť cez email.

Výrobky posielam na dobierku, pričom som schopná ich vyrobiť a doručiť do 2 týždňov (alebo podľa dohody - závisí od veľkosti objednávky).

V prípade akýchkoľvek otázok sa samozrejme môžete na mňa obrátiť.

Ďalej ponúkam:

  • výroba pohánkových a špaldových vankúšov na sedenie a na spanie; tašky a taštičky; matrace; strojové vyšívanie;
  • bytové doplnky na mieru; maľovanie textilu;
  • výroba mozaiky;

 

Ponuka

Špaldový vankúš na spanie

špaldovy vankusBIO špaldové plevy sa dobre prispôsobujú tvaru tela, odvádzajú nadbytočné teplo a vytvárajú príjemnú klímu pre zdravý spánok.

Je menší ako bežné páperové vankúše, spánok s ním je ale rovnako pohodlný. Priaznivo vplýva na krčnú chrbticu.

CENA: 10 € +poštovné

bio spaldovy na spanie

Špaldový matrac -futón

Matrac plnený špaldovými plevami, je výborný pre zdravý spánok. Má vynikajúce vyplnmikroklimatické vlastnosti. Pri tomto matraci však treba myslieť na to, že je trocha menej prispôsobivý telu ako bežný matrac, a preto si treba zvážiť svoje požiadavky na mäkkosť matraca. Používa sa prevažne na štýl japonských futónov, môžete ho položiť rovno na zem, alebo len nízko nad zemou. Ležanie na tomto matraci pôsobí veľmi upokojujúco, nakoľko má svoje autentické a jedinečné vlastnosti špaldových pliev. Spaním na špaldovom matraci budete oveľa bližšie prírode.
Ušiť sa dá do šírky maximálne 120cm a dĺžky 200cm kôli manipulácii.

CENA od 90€ + poštovné náklady

bio spaldovy matrac  spaldovy matrac

Špaldová meditačná podložka

vypln spaldove plevyMá rovnaké vlastnosti ako vyššie uvedený matrac. Rozmermi je prispôsobený na sedenie v meditačnej pozícii (čiže je menší: 70x100cm).

Tento produkt ako aj ďalšie nájdete na 
www.meditacne.sk